Jak prodávat, inzerovat

Vlastníte-li kamenný obchod, eshop, skladové zásoby, provozujete služby, pak Vám nabízíme možnost vystavit své zboží, inzerovat své služby a reklamu online a oslovit tak široké spektrum zákazníků. V rámci registrace a konfigurace svého obchodu na KUPPRO®  bezplatně získáváte PPC a SEO.

Obchodní spolupráce:

KUPPRO® Marketplace Vám nabízí bezplatné vytvoření online obchodu, kde se staráte pouze o administraci Vašeho obchodu, správu Vašeho portfolia zboží či služeb a následnou expedici objednávek. Naše platforma se postará o zbytek včetně zajištění logistických procesů, infrastruktury online obchodu, marketing, návštěvnost a technický rozvoj. Ušetříte si tak nemalé investice do vytvoření vlastního e-shopu a všechny další provozní náklady spojené s provozem.

KUPPRO® Marketplace Vám nabízí možnost prodeje svého zboží, inzerovat své služby a reklamu.

KUPPRO® Marketplace Vám nabízí možnost TOPOVÁNÍ (dvě topovací lišty) Vašeho nabízeného zboží a inzerce služeb

Typy registrace:

  • Registrace bez IČ

Fyzické osoby bez IČ vyplní standartní registrační formulář, minimálně všechna povinná pole.

  • Registrace s IČ

Podnikatel, firma, subjekt musí vyplnit a mít zveřejněný bankovní účet v ARES. Registrující se podnikatel, firma. subjekt musí vyplnit registrační formulář, minimálně všechna povinná pole.

KUPPRO® Marketplace Vám nabízí tři základní možnosti spolupráce.

  1. Prodej zboží
  2. Inzerce služeb
  3. Inzerce reklamy

Platí zde pravidlo, že pro každou úroveň spolupráce platí pouze jedna provedená a potvrzená registrace. Registrací na stejné IČ, jméno, atd., můžete udělat kolik chcete, vždy však  při každé nové registrace musíte použít jiný email. Výsledkem pak bude, že na stejné IČ, jméno, atd., můžete prodávat zboží (registrace email č.1), inzerovat služby (registrace email č.2), inzerovat reklamy (registrace email č.3).

Po registraci:

Registrací získáváte přístup k plnohodnotnému online prostoru svého obchodu včetně kompletní administrační konzole, která umožní úplnou správu Vašeho účtu od zalistování produktů až po vyřízení objednávek. Přístup k inzerci služeb, které jsou nabízeny formou balíčků a k inzerci reklamy. Tato administrace je zcela zdarma. O tom jak chcete s námi spolupracovat se rozhodnete na rozcestníku, kde si můžete vybrat tři úrovně spolupráce = prodej zboží, inzerce služeb, inzerce reklamy. Platí zde pravidlo, že pro každou úroveň spolupráce platí pouze jedna provedená a potvrzená registrace, viz modře napsané pravidlo.

Prodej a inzerce:

Pro tyto účely jsme vytvořili Youtube kanál s tutoriály, kde najdete informace o veškerých funkcionalitách, které naše platforma umožňuje. Další novinky lze pravidelně sledovat na naší facebookové skupině 

Poplatky, provize:

Založení Vašeho online obchodu je zcela ZDARMA.
Výše provize se odvíjí od konkrétního prodejního segmentu nebo kategorie, kde nabízíte své zboží. Konkrétní výši provize v jednotlivých kategoriích najdete v Obchodních podmínkách pro prodávajícího, které musíte při provádění registrace odsouhlasit.

Veškeré doklady a obchodní náležitosti se generují automaticky na základě uskutečněných obchodů a najdete je v administrační konzoli Vašeho obchodu.

Reklamace:

V případě, že se zákazník rozhodne své zboží vrátit bez udání důvodu, může tak učinit ve lhůtě 14 dní od doručení nákupu. Váš nákup proplácíme prodávajícímu po uplynutí této 14 denní lhůty. Při podání reklamace po uplynutí 14 denní lhůty se vyřízení reklamace vždy řídí Obchodními podmínkami každého prodávajícího, nebo inzerenta. Pro snazší průběh reklamačního jednání si reklamaci řešíte se zákazníkem napřímo.

Marketing, reklama, kampaň:

KUPPRO® Marketplace připravuje pravidelné marketingové akce či reklamní kampaně navázané na aktuální kalendářní období. Využijte tuto možnost a staňte se našimi aktivními partnery. Pokud se chcete dozvědět více, přihlaste se k odběru newsletteru (v záhlaví vpravo dole naleznete možnost přihlášení newsletteru, vložte svůj email a je hotovo) a sledujte naše facebookové stránky.

API napojení :

Máte-li zájem o implementaci Vašeho e-shopu, skladových systémů a podobné do KUPPRO® Marketplace, obraťte se na nás pro individuální řešení Vašeho požadavku. Vhodné zejména pro e-shopy s velkým množstvím produktů a objednávek, dále pak pro prodej z kamenných obchodů a provozoven s elektronickou evidencí skladových zásob určených k prodeji. Váš systém musíme spojit s našim, výsledkem pak je zrcadlení vaše systému, provozování dropshippingu na KUPPRO® Marketplace.

K implementaci je potřeba zapojení IT specialistů na obou stranách a služba, spolupráce je individuálně řešena smlouvou a zpoplatněná. Po implementaci a uzavření spolupráce automaticky získáte zařazení v kategorii TOP OBCHODÍCI, která je prioritně zobrazována na úvodní stránce.