Kdo jsme

 

Vítejte na stránkách Kuppro® Marketplace,

jsme česká společnost s více než 15 letou zkušeností s online obchodováním. Na našich dvou současných online velkoobchodech www.velkoobchod-wolf.cz a www.velkoobchod-obuvi.cz nabízíme více než 15 tisíc produktů od desítek výrobců, a v našem portfoliu najdete více než 12 tisíc obchodníků z ČR, SK a dalších zemí EU.

Myšlenka na založení obchodního portálu www.KUPPRO.cz vznikla v reakci na současný trend vývoje online obchodování, kdy se těžiště obchodování přesouvá stále více do online světa.

Kuppro® Marketplace vlastní na svůj název, logo a provozovanou činnost ochranou známku EU.

Kuppro® Marketplace je možné používat mnohojazyčně v těchto doménách: www.kuppro.cz/sk/eu, všechny tyto doménu jsou přesměrovány na doménu cz

Našim zákazníkům nabízíme jednoduchý způsob online obchodování, založený na základní myšlence nalézt VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ.

Kuppro® Marketplace je místo, kde si každý obchodník může ZDARMA založit a spravovat vlastní e-obchod za účelem prodeje zboží, inzerovat své služby a reklamu. Vše pak nabízet široké škále ostatních uživatelů.

Věříme, že náš záměr pomůže obchodníkům zvýšit objem prodaného zboží, a zároveň zákazníci naleznou produkty či služby, o které mají zájem.

Tým Kuppro®