Pro firmy

Obchodní spolupráce:

KUPPRO® Marketplace je určen pro všechny podnikatele, firmy, ale i jiné subjekty a organizace, které chtějí prodávat své zboží, produkty, inzerovat služby a reklamu s využitím našeho      know-how = nabídnout VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ.

KUPPRO® Marketplace Vám nabízí bezplatné vytvoření online obchodu, kde se staráte pouze o administraci Vašeho obchodu, správu Vašeho portfolia zboží či služeb a následnou expedici objednávek. Naše platforma se postará o zbytek včetně zajištění logistických procesů, infrastruktury online obchodu, marketing, návštěvnost a technický rozvoj. Ušetříte si tak nemalé investice do vytvoření vlastního e-shopu a všechny další provozní náklady spojené s provozem.

KUPPRO® Marketplace Vám nabízí možnost prodeje svého zboží, inzerovat své služby a reklamu.

KUPPRO® Marketplace Vám nabízí možnost TOPOVÁNÍ (dvě topovací lišty) Vašeho nabízeného zboží a inzerce služeb.

Marketing, reklama, kampaň:

KUPPRO® Marketplace připravuje pravidelné marketingové akce či reklamní kampaně navázané na aktuální kalendářní období. Využijte tuto možnost a staňte se našimi aktivními partnery. Pokud se chcete dozvědět více, přihlaste se k odběru newsletteru (v záhlaví vpravo dole naleznete možnost přihlášení newsletteru, vložte svůj email a je hotovo) a sledujte naše facebookové stránky.

API napojení :

Máte-li zájem o implementaci Vašeho e-shopu, skladových systémů a podobné do KUPPRO® Marketplace, obraťte se na nás pro individuální řešení Vašeho požadavku. Vhodné zejména pro e-shopy s velkým množstvím produktů a objednávek, dále pak pro prodej z kamenných obchodů a provozoven s elektronickou evidencí skladových zásob určených k prodeji. Váš systém musíme spojit s našim, výsledkem pak je zrcadlení vaše systému, provozování dropshippingu na KUPPRO® Marketplace.

K implementaci je potřeba zapojení IT specialistů na obou stranách a služba, spolupráce je individuálně řešena smlouvou a zpoplatněná. Po implementaci a uzavření spolupráce automaticky získáte zařazení v kategorii TOP OBCHODÍCI, která je prioritně zobrazována na úvodní stránce.

Výhody spolupráce:

 •          Vytvoření e-obchodu zdarma, ušetříte si tak nemalé starosti a investice do vytvoření vlastního e-shopu a
 •          všechny další nemalé provozní náklady spojené s provozem.
 •          Intuitivní administrace svého obchodu
 •          Provizi platíte pouze z uskutečněných prodejů, nemáte žádné fixní náklady spojené s provozem vlastního e-shopu.
 •          Výše provize je odvozená od kategorie a hodnoty prodávaného zboží
 •          Výše provize při inzerci služeb je dána pevnou cenou vybraného balíčku
 •          Výše provize při inzerci reklamy je dána velikostí baneru v závislosti na počtu kalendářních dní
 •          Možnost  získat zařazení v kategorii TOP OBCHODÍCI, která je prioritně zobrazována na úvodní stránce.
 •          Marketingové akce či reklamní kampaně.
 •          Profesionální PPC a SEO.
 •          Zákaznický servis, poradenství a individuální přístup celého týmu KUPPRO®

Vyplatí se mi spolupráce?

Věříme, že vyplatí. Snažíme se, aby spolupráce byla výhodná pro všechny strany a náš zákazník dostával ten nejlepší možný servis v té nejlepší kvalitě.