Proč s námi spolupracovat

 

 

 

Proč s námi:

S námi jednoduše a rychle. Prodávající s IČ ale i bez IČ může nabídnout své zboží k prodeji, inzerovat své služby a reklamu. Může zde nabídnout k prodeji nadměrné zásoby, zbytky na skladě ale i zboží které už někde, například ve svém kamenném obchodě, nebo e-shopu nabízí k prodeji. Pokud nabízíte na více místech = více prodáte.

Pokud máte kamenný obchod a přemýšlíte nad vlastním e-shopem, pak nemusíte, ušetříte si investici a provozní náklady spojené s provozem vlastního e-shopu. U nás vždy zaplatíte pouze stanovenou minimální provizi z prodaného zboží. Nebo provizi  ve formě zakoupeného balíčku pro inzerci služby, reklamy. Pokud neprodáte pak nic neplatíte. Aby byl prodávající, nebo inzerující ještě více úspěšný lze využít i službu TOPOVÁNÍ.  Při využití této služby bude vaše zboží a služba častěji zobrazována v TOP produktech a v TOP službách, kde zajisté neunikne všem potencionálním návštěvníkům obchodního portálu.

Co znamená KUPPRO?  Název obchodního portálu se skládá ze dvou slov = KUPujeme a PROdáváme.

Obchodní portál KUPPRO®.cz nabízí široké prostředí pro prodej zboží a inzerci služeb a reklam. Toto prostředí není konečné je v nepřetržitém vývoji, který se řídí poptávkou. Prostor pro Vaše obchodování je pak neomezený.

Pokud zde nenaleznete potřebnou sekci pro zobrazení vaší nabídky k prodej svého zboží či služeb pak nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.